O nás

Napriek tomu, že sme mladá kancelária, skúsenosti sme získavali od tých najlepších. Riadime sa heslom „Vždy existujú možnosti – kto hľadá, ten nájde.“ Pri vypracovávaní jednotlivých zadaní kladieme dôraz na odbornosť, zrozumiteľnosť, prehľadnosť tak, aby boli podania pre čitateľa, či už klienta alebo konajúceho sudcu, zrozumiteľné

JUDr. Dagmar Bradiak Mihoková

Dada vyštudovala právo na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Už počas štúdia pôsobila ako právny asistent v advokátskej kancelárii Krechňák & Associates, s. r. o., kde pod vedením troch renomovaných advokátov nadobudla mnoho skúseností nielen v oblasti sporovej agendy, občianskeho a obchodného práva, ale aj v oblasti správneho práva a správneho súdnictva.

V tejto kancelárii nadobudla mimoriadne vzácne skúsenosti pri riešení zložitých a často aj medializovaných právnych káuz popredných slovenských osobností a obchodných spoločností. 

V poslednom období svojej koncipientskej praxe pôsobila a naďalej spolupracuje so Synergy Lawyers – advokátska kancelária, s. r. o., v ktorej sa okrem vyššie uvedených oblastí venuje aj nesporovej agende rodinnoprávnych vecí a zabezpečuje komplexnú agendu pri prevodoch nehnuteľností.

Dada vyniká svojim zmyslom pre detail, spoľahlivosťou, efektivitou, diskrétnosťou a láskou k spravodlivosti.